MISCELLANEOUS / Jewellery / Brooch 9166674
nr 916 6674
BROOCH
silver, rock crystal, 1940s,
Silver, bergkristall, 40-tal
SEK 100
Monday October 6 2014
at 19:52:57
4/10 22:47:02
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver